CERN atstovai atvyksta į Lietuvą žvalgytis verslo partnerių

CERN atstovai atvyksta į Lietuvą žvalgytis verslo partnerių

Galimybė prisidėti prie pažangiausių sprendimų kūrimo, bendradarbiavimas su vienu garsiausių mokslo pasaulio vardų, ilgaamžis verslo partneris, planuojantis pusšimtį metų į priekį, bei šios partnerystės užtikrinamas profesionalumo ir patikimumo statusas – tai tik keli privalumai, kuriuos įmonėms suteikia bendradarbiavimas su CERN organizacija. Todėl nenuostabu, kad daugybė verslų tiek Lietuvoje, tiek Europoje svajoja apie galimybę tapti šio mokslo centro partneriu. Šiandien tokią galimybę siūlome mūsų šalies įmonėms.

Jau šių metų balandžio 25-29 dienomis CERN Pirkimų grupės atstovai atvyksta į Baltijos šalis. Vizito „CERN-Baltic Industry Road Show“ tikslas – susipažinti bei susitikti su potencialiais tiekėjais ir ateities partneriais. Todėl kviečiame verslus, ypač inžinerinės pramonės ir pramonės paslaugų įmones, į dialogą su CERN dėl bendradarbiavimo galimybių. Kaip pasinaudoti šia neeiline proga ir tapti Europos branduolinių mokslinių tyrimų organizacijos, valdančios didžiausią pasaulyje dalelių fizikos laboratoriją, partneriu?

  1. Užpildykite paprastą formą, kurioje nurodykite bazinę informaciją apie įmonę: https://forms.gle/vgUjfuyHDGqfs1GT6
  2. CERN Pirkimų grupė atsirinks tinkamas įmones ir susisieks su jomis.
  3. Daugiausia bendradarbiavimo potencialo turinčias įmones CERN atstovai aplankys vizito metu.

Dalyvauti šiame partnerystės renginyje ypač raginamos įmonės, plėtojančios įvairių pramonės šakų veiklas, tarp jų: inžinerinės, apdirbamosios pramonės, aukštųjų technologijų, informacinių technologijų, telekomunikacijų, mašinų pramonės, radijo technikos, elektronikos ir elektros inžinerijos ir kitų. Taip pat pramonės paslaugų įmonės, tokių kaip statyba, pastatų priežiūra, informacinių technologijų paslaugos, įvairiõs įrangos ir infrastruktūros projektavimas, montavimas, paleidimas, testavimas, priežiūra, aptarnavimas, konsultavimas. Jei dvejojate, ar Jūsų įmonei vertinga registruotis – visada galite susisiekti ir pasitarti su LIC konsultantu dr. Adomu Jelinsku: a.jelinskas@lic.lt.

Galimybė prisistatyti CERN organizacijai pasitaiko ne kasdien, todėl labai raginame registruotis ir sekti tolimesnes naujienas www.cern.lt bei LIC socialiniuose tinkluose Facebook ir Linkedin, kur jau netrukus paskelbsime daugiau naudingos informacijos apie artimiausių CERN pirkimų prioritetus bei plėtojamą infrastruktūrą.

ATLAS detektoriaus New Small Wheel subdetektoriaus transportavimas į LHC tunelį. Nuotrauka: CERN.