CERN INKUBATORIUS
TECH-PARK KAUNAS

horizontal-tech-park-kaunas

geriausia patirtis startuoliams

Apie parką

Tech-park Kaunas padeda startuoliams ir augančioms technologinėms įmonėms vystyti inovacijas ir didinti tarptautinį konkurencingumą.

Inovacijų bendruomenėje veikia daugiau nei 100 IKT, inžinerijos, medicinos technologijų, darniosios chemijos, ateities energetikos ir socialinių inovacijų sričių įmonių.

Inovacijų ir antreprenerystės ekspertai konsultuoja produktų kūrimo, verslo plėtros, inovacijų vystymo klausimais.

Tech-park Kaunas sukūrė ir vykdo verslo akcleravimo programą „Evolut 4.0“, kurią 2018 m. Tarptautinė mokslo ir technologijų parkų asociacija (IASP) pripažino geriausiu sprendimu verslui.

Mūsų statistika

>
Įmonių
>
MOKSLO TYRIMŲ LABORATORIJŲ VERSLUI
%
VERSLO SĖKMĖS GARANTAS

Verslo inkubavimo paslaugos

INOVACIJŲ VYSTYMAS

SANTAKOS SLĖNIS

Dar daugiau MTEP paslaugų:

Tech-park Kaunas yra įsikūręs Santakos slėnyje, skirtame tarptautiniu mastu pripažintų tyrėjų, mokslininkų ir verslo bendradarbiavimui kuriant sprendimus aukštųjų technologijų laboratorijose. Čia taip pat veikia Atviros prieigos centras, kuriame MTEP paslaugos verslui suteikiamos „vieno langelio“ principu.

Asociacija „Santakos slėnis“ vienija ir integruoja Kauno technologijos universiteto, Tech-park Kaunas, Lietuvos energetikos instituto, Vytauto Didžiojo universiteto, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikos, akcinės bendrovės „Kauno tiltai“ ir koncerno „Achemos“ grupė veiklas mokslo, studijų ir verslo slėnyje „Santaka“. 

Pagrindinės MTEP paslaugų sritys:

Tech-park Kaunas vieno langelio principu bendradarbiauja su šiomis institucijomis:

Kauno technologijos universitetu

Universitete plėtojami fizinių, technologijos ir socialinių mokslų tyrimai ir eksperimentinė plėtra, skatinami biomedicinos ir humanitarinių mokslų tyrimai. Moksliniai tyrimai vykdomi 8-iuose tyrimų institutuose: Maisto, Medžiagų mokslo, Mechatronikos, Sveikatos telematikos, prof. K. Baršausko ultragarso mokslo, Architektūros ir statybos, Aplinkos inžinerijos ir Biomedicininės inžinerijos.

Vytauto Didžiojo universitetu

Vienas iš liberaliausių ir moderniausių universitetų Lietuvoje ir pirmasis klasikinio artes liberales universitetas, kuriame gilios klasikinio universiteto tradicijos derinamos su inovacijomis, kilniomis idėjomis ir kūrybiškumu.

Lietuvos sveikatos mokslų universitetu

Universitetas vykdo mokslinę tiriamąją ir taikomąją veiklą Kardiologijos, Neuromokslų, Endokrinologijos bei Gyvulininkystės mokslo institutuose. Naujausių farmacijos ir sveikatos technologijų centre atliekami biomedicininiai fundamentiniai ir taikomieji moksliniai tyrimai bei eksperimentinė plėtra, verslo užsakymai.

Kauno klinikomis

Didžiausia daugiaprofilinė gydymo įstaiga Lietuvoje, per metus sulaukianti daugiau nei 1,3 milijonų pacientų apsilankymų; Kauno klinikos yra moderni gydymo įstaiga, kurioje klinikinę praktiką derinant su mokslo bei studijų plėtra, diegiamos pažangiausios šiuolaikinės technologijos.

Lietuvos energetikos institutu

Lietuvos energetikos institutas prisideda prie klimato kaitos iššūkių sprendimo, atlikdamas mokslinius tyrimus ir kurdamas inovacijas švarios energetikos technologijoms.

KONTAKTAI

K. Baršausko g. 59 LT-51423 Kaunas

Tel. nr. +370 684 86848
El. paštas: info@techpark.lt
Darbo laikas: I-V 9 -18 val.

www.kaunomtp.lt