Online seminaras: Ką perka CERN ir kaip jiems parduoti lietuviškus produktus bei paslaugas?

Online seminaras: Ką perka CERN ir kaip jiems parduoti lietuviškus produktus bei paslaugas?

Lietuvos inovacijų centras kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija gegužės 13d. 10h kviečia įmonių atstovus dalyvauti online seminare „Ką perka CERN ir kaip jiems parduoti lietuviškus produktus bei paslaugas?“.

Didžiausia pasaulyje branduolinės ir dalelių fizikos laboratorija CERN, esanti Šveicarijoje, 2018 metais suteikė Lietuvai Asocijuotos Šalies Narės statusą. Asocijuota narystė atveria Lietuvai galimybes glaudžiai bendradarbiauti su CERN mokslo, pramonės ir technologijų srityse. Viena iš bendradarbiavimo galimybių – dalyvavimas CERN rengiamuose pirkimuose. CERN perkamos produkcijos spektras yra labai įvairus – nuo baldų ir kanceliarinių prekių sklandžiam organizacijos darbui užtikrinti iki elektronikos bei mechanikos komponentų sėkmingai laboratorijos veiklai. Kaip dalyvauti šiose pirkimuose bei CERN parduoti savo produktus ar paslaugas, sužinosite seminare!

Pranešėjai:

🔹 Nordine Azizi, CERN Pirkimų ir Pramonės Paslaugų grupės specialistas seminaro dalyvius supažindins su CERN organizuojamų pirkimų tvarka bei perkamais produktais ir paslaugomis.

🔹 Adomas Jelinskas, Lietuvos inovacijų centro konsultantas pasidalins praktiniais patarimais, kaip sėkmingai parduoti savo prekes bei paslaugas CERN.

Programa:
10:00-10:30 Nordine Azizi „Doing Business with CERN“ (anglų k.).
Klausimų – atsakymų sesija (anglų k.)
10:30-11:00 Adomas Jelinskas „Kaip iš tiesų prekiauti su CERN?“ (lietuvių k.)
Klausimų – atsakymų sesija (lietuvių k.)

❗️ Registracija į seminarą: https://forms.gle/SYPV8JeL2WpeGGBr9

❗️ Seminaras vyks GoToMeeting platformoje. Prisijungimas atsiunčiamas užsiregistravus.