Baltijos mokytojų programa 2024

CERN-LT konsorciumas ir VU Fizikos fakulteto Branduolių ir elementariųjų dalelių fizikos centras kviečia dalyvauti “Baltijos mokytojų programa 2024”, kuri vyks 2024 m. kovo 10 -15 d didžiausioje pasaulyje branduolinės ir dalelių fizikos laboratorijoje CERN. Lietuvos bendrojo ugdymo įstaigų mokytojams (-ojoms) sudaroma galimybė išklausyti CERN dirbančių mokslininkų paskaitas, aplankyti CERN kompleksą, apžiūrėti dalelių detektorius, parodas ir dalyvauti praktiniuose seminaruose, kuriuose jie supažindins su pažangiausia dalelių fizika.

Programos tikslas – padėti mokytojams (-ojoms) įgyvendinti atnaujintas bendrojo ugdymo programas, supažindinant su moderniąja fizika ir jos poveikiu visuomenei. Tikimasi, įgauta patirtis ir žinios padės mokytojams (-ojoms) sėkmingai pritaikyti įgytas žinias diegiant atnaujintą bendrųjų programų turinį, sudominti moksleivius (-es) šiuolaikine fizika ir motyvuoti rinktis naujos kartos fizikos, inžinerijos ar informacinių technologijų profesijas.

Paskaitos ir užsiėmimai vyks anglų kalba. Vietų skaičius grupėje ribotas, todėl vyks atranka ir pirmenybė bus teikiama 9–12 klasėse dirbantiems mokytojams (-oms).

Norinčius (-čias) dalyvauti stažuotėje prašome užpildyti klausimyną ir jame pateikti savo CV iki š.m. spalio mėn. 31 d. 24:00 val.

Kilus klausimams prašome kreiptis į CERN-LT Konsorciumo darbui su mokytojais ir moksleiviais koordinatorę Aušrą Kynienę – ausra.kyniene(at)tfai.vu.lt arba Mindaugą Macijauską – mindaugas.macijauskas (at) tfai.vu.lt „Baltijos mokytojų programą“ finansuoja CERN-LT Konsorciumas ir Lietuvos Respublikos vyriausybė.